Sukces uczniów Ekonomika w konkursie historycznym w ZSP nr 4

24 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły: Konrad Lis, Anna Mazurek i Agnieszka Piróg, w miejsce Darka Maryńczaka (Zwycięzcy etapu szkolnego), pod opieką Pani Ewy Kowalewskiej uczestniczyli w XV edycji konkursu historycznego „Dzieje Zamojszczyzny na przestrzeni wieków” pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej oddział w Lublinie oraz Polskiego Związku byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych w Zamościu.

Tematem konkursu były wydarzenia dotyczące wysiedleń Zamojszczyzny sprzed 75 lat. Rywalizacja odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 i uczestniczyło w niej 36 uczniów reprezentujących 12 szkół z regionu. Reprezentanci naszej szkoły przygotowani przez nauczycieli historii Panie: Ewę Kowalewską i Martę Halinowską w kategorii szkól ponadgimnazjalnych drużynowo zdobyli I miejsce zaś indywidualnie II miejsce Agnieszka Piróg, a III miejsce Konrad Lis. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.