Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Olimpiadach Logistycznych

W dniu 01 grudnia odbył się drugi okręgowy etap X Jubileuszowej Olimpiady Logistycznej (organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki) w Łukowie. Uczestnikami etapu okręgowego olimpiady zostali uczniowie wyłonieni spośród ponad 7800 uczestników I etapu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Wiktoria Bojar z 3 gt i Kacper Skakuj z 4 gt. Drugi etap składał się z testu z zakresu logistyki i transportu. Wiktoria i Kacper rywalizowali z uczniami z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i mazowieckiego. Wyniki zmagań w etapie okręgowym maja być ogłoszone 15 grudnia br.

W dniu 17 listopada odbyła się również II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistycza (organizowana przez Uniwersytet Gdański) Ta olimpiada jest ściśle powiązana ze spedycją i transportem. Z naszej szkoły w I etapie uczestniczyło 20 uczniów. Do etapu okręgowego przeszło trzech uczniów: Bartosz Ozonek z 4 gt, Maciek Waśko z 4gt i Krzysztof Oleniak z 3gt. Wszystkich gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.