Wyniki konkursu

Wyniki konkursu Moja ulubiona Pani z biblioteki.

Od 16.10.2017 r. do 30.04.2018 r. nasza szkoła realizuje zadania związane z udziałem w Ogólnopolskim Konkursie „Biblioteka przyjazna uczniowi”, organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. W ramach tego projektu biblioteka szkolna  ogłosiła konkurs z motywem przewodnim: „Moja ulubiona Pani z biblioteki” ( ze szkolnej, publicznej, innej…)

Konkurs miał charakter indywidualny i trwał od 09.01.2018 r do 27.02.2018 r. Skierowany był do uczniów naszej szkoły .

Celem konkursu było spopularyzowanie wśród uczniów czytelnictwa, ukazanie biblioteki jako miejsca przyjaznego uczniom oraz stworzenie okazji do indywidualnej działalności artystycznej, literackiej, rozwijanie wyobraźni oraz kształcenie poczucia piękna.

Do konkursu przystąpili  uczniowie z klas 1 ft, 2 ct,

I miejsce w kategorii praca literacka zajęła:

Marta Dajema z klasy 2 ct.

I miejsce w kategorii praca plastyczna zajął:

Karol Kukułowicz z klasy 1 ft.

Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy .

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.