Dzień Kobiet w Ekonomiku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet (8 marca) chłopcy z naszej szkoły wraz z przewodniczącym zadbali o to, by KAŻDA PRZEDSTAWICIELKA PŁCI PIĘKNEJ POCZUŁA SIĘ NIEZWYKLE. Już przed 8 rano przedstawiciele męskiej części działaczy SU witali Wszystkie Panie życzeniami i słodkościami. Z każdego zakamarka uśmiechała się szkolna maskotka z bukietem kwiatów, na ekranach szkolnych monitorów pojawiały się ciepłe słowa pod adresem Bohaterek Dnia, a z głośników płynęły ulubione melodie na specjalne zamówienia. Wojtek Koper, przewodniczący SU, chcąc docenić osobiście każdą Kobietę (co nie było technicznie możliwe) skorzystał z dobrodziejstw Internetu i zamieścił życzenia na stronie szkoły. To dzięki chłopakom z SU atmosfera i klimat tego Dnia był wyjątkowy, podobnie jak wszystkie PANIE W NASZEJ SZKOLE…

Zobacz także