Najlepsi w Lubelskiej Kuźni Talentów

11 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gali wręczenia stypendiów w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2016-2020”. To program skierowany do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego lub uczą się w woj. lubelskim oraz w roku szkolnym 2018/2019 będą kontynuować naukę w szkołach zawodowych, realizowany w ramach działania 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Stypendia otrzymało 56 uczniów Ekonomika, co uplasowało nas na pierwszym miejscu wśród szkół zawodowych w województwie lubelskim. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Warto zaznaczyć, że jest to kolejny sukces naszych uczniów w tej dziedzinie. W roku ubiegłym stypendia „Lubelskiej kuźni talentów” otrzymało 34 naszych podopiecznych.

Tegoroczni stypendyści wg zawodów:

  1. Technik informatyk: Zuzanna Jaroni, Dominika Szafraniec, Kamil Wróblewski, Damian Tylus, Jakub Kraujutowicz Damian Buczko, Damian Kasprowicz, Paweł Zieliński, Dariusz Maryńczak, Piotr Kwiecień, Szymon Hałucha, Mikołaj Balicki, Jakub Ładosz.
  2. Technik ekonomista: Karolina Mulawa, Karolina Róg, Joanna Szponar, Katarzyna Sagan, Krystian Palonka, Mateusz Pieczykolan, Ewelina Wojda, Michał Baniel, Adam Kasprowicz, Agata Malicka, Aleksandra Posłajko, Sylwia Oryszczak.
  3. Technik hotelarstwa: Monika Wołk, Amanda Szewera, Klaudia Skrzypa, Kamil Bochman, Monika Nowosadzka, Beata Jakubiak, Klaudia Martyn, Emilia Jasińska, Ewelina Woś, Wiktoria Klimko.
  4. Technik cyfrowych procesów graficznych (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej): Diana Zdybel, Barbara Surmacz, Wiktoria Stopa, Natalia Szatała, Aleksandra Ćwikła, Mariusz Bronicki.
  5. Fototechnik (Technik fotografii i multimediów): Diana Dużyńska, Justyna Książek, Weronika Kornas, Aleksandra Romańczuk, Katarzyna Wójtowicz.
  6. Technik logistyk: Wiktoria Bojar, Weronika Milczuk, Małgorzata Bodys, Kacper Silezin, Anna Mazurek.
  7. Technik usług fryzjerskich: Kinga Niedźwiedź, Diana Nawotka, Angelika Ordyniec, Anglika Rapa, Wiktora Kobylas.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.