1000011955

Sukces naszych uczennic w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Cztery żywioły”

Z radością informujemy o sukcesie uczennic naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Cztery żywioły”, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.

Zadaniem uczestników było artystyczne przedstawienie wybranego żywiołu – powietrza, ziemi, ognia lub wody. Inspiracją dla młodych twórców była przyroda oraz wpływ żywiołów na otaczający nas świat – lasy, parki, góry, tereny zielone oraz przestrzeń miejską w Polsce. Prace konkursowe zachwycały różnorodnością technik i oryginalnym spojrzeniem na temat sił natury.

W kategorii szkół ponadpodstawowych uczennice klasy 1e osiągnęły wysokie wyniki:

  • II nagroda – Maja Czuchaj
  • III nagroda – Małgorzata Bożek
  • Wyróżnienie – Julia Decyk

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

 

 

MajaCzuchaj1e
II nagroda – Maja Czuchaj

 

GosiaBożek1e
III nagroda – Małgorzata Bożek

 

JuliaDecyk1e
Wyróżnienie – Julia Decyk