1000020436 cr4

Nasza szkoła została wyróżniona podczas XIV Gali ”Szkoła Innowacji” w Lubelskiej Akademii WSEI

Dnia 22.04.2026 odbyła się XIV Gala” Szkoła Innowacji” w Lubelskiej Akademii WSEI. Celem konkursu było:

  • Identyfikowanie najlepszych szkół i wartościowych ofert na rynku edukacyjnym,
  • Wyróżnianie i promowanie szkół wspierających edukację praktyczną dla rynku pracy,
  • Wyróżnianie i promowanie szkół dbających o przyszłość swoich absolwentów, pomagających im w „dobrym starcie” na rynku pracy,
  • Wyróżnienie szkół inwestujących we współpracę międzynarodową, aktywnie realizujących programy europejskie,
  • Promowanie dyrektorów szkół i nauczycieli działających na rzecz rozwoju edukacji dla rynku pracy,
  • Promowanie uczniów wykazujących szczególne predyspozycje do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy,
  • Budowanie wizerunku certyfikowanych szkół jako szkół nowoczesnych, innowacyjnych, przedsiębiorczych, dbających o losy swoich absolwentów.

Podczas gali przyznawane były nagrody w kategoriach:

  • „Szkoła – Lider Innowacji”
  • „Innowacyjna Inicjatywa”
  • „Dyrektor – Lider Innowacji”
  • „Nauczyciel – Lider Innowacji”
  • „Uczeń – Lider Innowacji”.
  • „Innowacyjna Biblioteka”
  • Organizacja pomocy Psychologiczno-pedagogicznej w szkole.

W trakcie gali nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w kategorii „Innowacyjna Biblioteka” oraz „Szkoła – Lider Innowacji” a także tytuł lidera w kategorii „Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole”.

Wszystkim wyróżnionym i laureatom życzymy dalszych sukcesów.