Nasza szkoła została wyróżniona podczas XIV Gali ”Szkoła Innowacji” w Lubelskiej Akademii WSEI
Dnia 22.04.2026 odbyła się XIV Gala” Szkoła Innowacji” w Lubelskiej Akademii WSEI. Celem konkursu było:
- Identyfikowanie najlepszych szkół i wartościowych ofert na rynku edukacyjnym,
- Wyróżnianie i promowanie szkół wspierających edukację praktyczną dla rynku pracy,
- Wyróżnianie i promowanie szkół dbających o przyszłość swoich absolwentów, pomagających im w „dobrym starcie” na rynku pracy,
- Wyróżnienie szkół inwestujących we współpracę międzynarodową, aktywnie realizujących programy europejskie,
- Promowanie dyrektorów szkół i nauczycieli działających na rzecz rozwoju edukacji dla rynku pracy,
- Promowanie uczniów wykazujących szczególne predyspozycje do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy,
- Budowanie wizerunku certyfikowanych szkół jako szkół nowoczesnych, innowacyjnych, przedsiębiorczych, dbających o losy swoich absolwentów.
Podczas gali przyznawane były nagrody w kategoriach:
- „Szkoła – Lider Innowacji”
- „Innowacyjna Inicjatywa”
- „Dyrektor – Lider Innowacji”
- „Nauczyciel – Lider Innowacji”
- „Uczeń – Lider Innowacji”.
- „Innowacyjna Biblioteka”
- Organizacja pomocy Psychologiczno-pedagogicznej w szkole.
W trakcie gali nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w kategorii „Innowacyjna Biblioteka” oraz „Szkoła – Lider Innowacji” a także tytuł lidera w kategorii „Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole”.
Wszystkim wyróżnionym i laureatom życzymy dalszych sukcesów.




