Pamiętamy i dziękujemy

WYKAZ  NAUCZYCIELI  I  PRACOWNIKÓW
SZKÓŁ  EKONOMICZNYCH  I  ZESPOŁU SZKÓŁ  PONADPODSTAWOWYCH  NR  1
PRACUJĄCYCH W  LATACH  1944-2020

Serdeczne podziękowania i wyrazy pamięci składamy wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy przez lata pracy zawodowej dbali i dbają o dobre imię i rozwój naszej szkoły. Dziękujemy.

Adamczuk Henryk 1987/1988
Agłuszewicz Anna od 1995
Andruszek Grażyna 2009/2010
Andrzejewska Lucyna 1950-1968, 1970-1979
Arciszewska Krystyna 1957-1960
Aurzecki Ernest 1961-1966, 1969-1972, 1977-1981, 1982/1983, 1997
Ausobski Ludomir 1944/1945
Baczyński Jerzy 1982/1983
Bajaka Magdalena od 2003
Bajus Barbara 1988-1990
Banicka Renata 2003-2005, od 2008
Bański Henryk 1944-1946
Bartnik Teresa 1970-1973
Bartoń Maria 1981-2003
Bartoń-Szuwara Anna 2001-2010, od 2017
Baryga Urszula 1978-1981
Bazylak Janina 1977-1983
Bazylko Marian 1954-1957
Bender Franciszek 1964-1972
Benginow Tadeusz 1985-1992
Beń Józef 1975/1976
Białas Magda od 2019
Bidiuk Jan 1946-1950
Bielec Halina 1975-1982
Biernacki Ireneusz 2008
Biesiaga Mariola 1977/1978
Bilska Grażyna 1992-2007
Bis Ignacy 1948-1951
Bis Tomasz 1955/1956
Biskup Elżbieta 1994/1995
Blomka Małgorzata 1985-1987
Błońska Grażyna 1989/1990
Bojar Jan 1959-1966
Bojar Józef 1944/1945
Bondyra Tadeusz 1983-2008
Borkowski Władysław 1950/1951
Boroń Artur 2004-2007
Borowiec Anna 2001-2013
Borowik Teresa 1962-1992
Bosiak Joanna 2007-2011
Brache Jerzy 1950/1951
Bratkowska Maria 2009-2011
Brett Jerzy 1961-1965
Broniewicz Barbara 1982/1983
Bronikowski Hieronim 1948/1949
Brykner Łukasz 2005/2006
Brzezicka Anna 2010/2011
Brzozowski Jerzy 1961-1969
Budziewska Halina 1984-2004
Budziewski Wojciech 1986-1989
Bukowska Maria 1962-1964
Bzówka Tomasz 1950-1972, 1974-1981, 1984-1986
Chabros Jarosław 2002-2015
Chachuła Anna 1977/1978
Chamot Henryk 1968-2004
Chamot Irena 1975-2005
Czarny Dorota od 2019
Chmiel Irena 1984/1985
Chojnacka-Wikiera Ewelina 2005-2010
Chomicka Małgorzata 2012/2013, od 2019
Chruścińska Zofia 1976-1979
Chrzan Stanisław 1944/1945, 1948-1951
Churzępa Wiktor 1975/1976
Chwaleba Joanna 2008/2009, 2010/2011
Chwiejczak Halina 1986/1987
Cichocka Zofia 1962/1963
Ciechomska Teresa 1986/1987
Ciszak Arkadiusz 2003-2008
Ciupa Alicja 1994-2018
Cybul Renata 1977/1978
Czajczyk Barbara od 1993
Czajkowska Jolanta  od 2003
Czarnowska Katarzyna od 2005
Czechoński Piotr od 1995
Czerwieniec Barbara 1970-2004
Czochra Krzysztof od 2002
Czugała Edward 1984
Czuj Eugeniusz 1978/1979
Czuk Wacław 1966-1978
Ćwiek Halina 1972-1976
Ćwierz Beata 1996/1997
Ćwierz Ryszard 1975/1976
Dawid Kazimierz 1975/1976, 1984-1992
Dawid Stanisława 1961-1998
Denkiewicz Elżbieta od 2019
Delekta Bronisława 1949-1952
Derkacz Witold 1956/1957
Drążek Urszula 1989-2014
Drzewiński Kazimierz 1990-1992
Dubik Bronisława 1972-1981
Dudek Renata 1993-1995
Dudek Wojciech 2010/2011
Dudzińska Alina 1981-1983
Duławska Klaudia od 2014
Dutkowska Aleksandra 1944-1971
Dworniczak Joanna 1988/1989
Dymska Anna 1994-2000, 2011/2012
Dziaduszek Gabriela od 2019
Fedorowicz Joanna 1984-2002
Fenc Paulina 1945/1946
Feręszkiewicz Grażyna od 1978
Feręszkiewicz Piotr od 1996
Fic Andrzej od 2009-2016
Filip Zdzisław 1978/1979
Filipowski Marek od 2010
Fłakowska Danuta 1977-1979
Fornal Anna 1972-1982
Fornal Ryszard 1977/1978
Frańczuk Jarosław od 2003
Fridrich Ryszard 1956-1991
Fudko Henryka 1945-1949
Gaca Zbigniew ks. 2009/2010
Gacanowska Anna 1948-1950
Gajewski Tadeusz 1945/1946
Gałczyński Paweł 1982
Garbacik Andrzej 1994-2015
Garbaty Elżbieta 1994/1995
Gąsior Stanisław 1974-1987
Gąsiorowska (Suwała) Aneta 2009/2010, 2011-2015
Gąsiorowski Jarosław 1986-1989
Gielicz Helena 1976/1977
Giełczyk-Zaniewski Joanna od 2019
Girguś Anna 1983-1986
Giruć Anna 1985-1989
Glinka Aldona od 1999
Gliwińska Alfreda 1985/1986
Głąb Janina 1972-1975
Gnyp Marek od 2015
Godzisz Maria od 1983
Goliński Eugeniusz ks. 1958/1959
Gontarz Barbara 1966-2001
Gontarz Iwona 1994-2014
Gontarz Józef 1975/1976
Gorszczaryk Krystyna 1992-2002
Gorzkowski Jacek 2018/2019, (III 2019), od 2019
Goźciuk Jan 1949/1950
Goździk Stanisław ks. 1948/1949
Goździuk Grażyna 2010-2012, od 2019
Góra Kazimiera 1959-1998
Górka Maria 1988/1989
Grabowska Anna 2010-2012
Grabowska Joanna 1995-1997
Grela Genowefa 1978-1992
Grela Wiktor 1976/1977
Greszta Irena 2009-2013
Greszta Marian 1963/1964
Gromek Urszula 1990-2013
Gruźdź Aleksy 1988
Grzesiuk Piotr 2011/2012, 2015, od 2017
Gucma Bożena 1983/1984
Gwiazdowska Maria 1972/1973, 1975-2004
Gwiazdowska Wiesława 1963-1995
Gwozda Arkadiusz od 2010
Hajkowski Eugeniusz 1946/1947
Halinowska Marta od 1997
Harasim Anna 1953-1993
Harasim Wiesław 1992-2020
Harczuk Anna 1989
Harczuk Jarosław 1999
Harkot Andrzej od 2008
Herbin Monika 2008/2009
Herdyński Kazimierz 1976-1979
Herman Józef ks. 1944/1945
Hłyń Walenty 1945/1946
Horoszkiewicz Sylwia 1999-2010, od 2017
Huszalak Eliza 1962/1963
Iwaniak Ewa 2002-2007
Iwanicka Jadwiga 1986-1995
Iwaniuk Renata 1983-2015
Jabłońska Agata 2008/2009
Jagielska Beata 2005-2007
Jakoniewska Józefa 1948-1950, 1964-1966, 1975-1978
Jakubczak Danuta 1987-1994
Jakubiec Ludwik 1949-1951
Jarosz Elżbieta 1985-1998
Jaworski Stanisław 1962/1963
Jóźkiewicz Maria 1981-1995
Jóźwina Alfred 1955/1956
Juszczak Beata 1998/1999
Kabas Jolanta 1972/1973
Kabas Leokadia 1950-1973
Kalemba Jadwiga 1950-1953
Kalemba Zdzisław 1950-1953
Kalinowska Maria 1983-2008
Kalinowski Stanisław 1990/1991
Kamińska Anna 1982/1983
Kanarszczuk Jadwiga od 2020
Karbownik Maria 1983
Karcz Bogusław 1990-2008
Kawala Beata od 2019
Kazanecka Halina 1962/1963
Kazimierczuk Jan 1990-1994
Kicińska Agnieszka 2014/2015
Kimak Jan 1961-1966, 1979-1991
Kimak Krystyna 1961-1974, 1976-1994
Kitka-Nowosadzka Agnieszka od 1997
Klimczuk Barbara 1995-2004
Klimek Joanna 1988-1991
Kniaź Zenon 1950/1951
Kobylarz Waldemar od 2005
Kochanowska Agnieszka 1993/1994
Koczwara Ryszard 2007/2008
Kołaczkiewicz Helena 1979-1995
Kołodziejczyk Leopold 1947-1949
Kołodziejczyk Łukasz od 2003
Kołtun Anna 1994-2002
Konaszek Magdalena od 2019
Kopcińska Kamilla 1932-1939
Kopczyński Tadeusz 1954/1955
Kostrubała Gabriela 1996-2015
Kowal Helena 1979-1990, 1991-1996
Kowalczyk Wojciech 1984-1986, 1999/2000
Kowalewska Ewa od 1994
Kowalik Andrzej 1984/1985
Kowalik Izabela 1985/1986
Kowalska Sylwia od 2008
Kowalski Gustaw 1960/1961, 1962/1963
Kozak Anna 1977-2005
Kozak Paweł od 2020
Kozanecki Bohdan 1962/1963
Kozik Grażyna 1987/1988
Kozioł Mirosława s. 2011/2012
Kozłowska Iwona 2014
Kowalski Ryszard 2019-2020
Kraczkowska Edyta od 2002
Kraczkowska Helena 1975-2004
Krajewski Krzysztof 1989/1990
Krawiec Katarzyna 1966-1995
Król Stanisław 1984-1992
Krulikowska Joanna 2009-2012, 2013/2014
Krysa Anna 2009/2011
Krzyszczuk Anna 1969-1971
Kubicka Danuta 2006/2007
Kubicka Halina 1975-1990
Kubiś Maria 1976/1977
Kucharczyk Danuta 1976-1978
Kucyk Anna od 2006
Kukułowicz Bożena od 1993
Kulik Jadwiga 1977-1979
Kur Albina 1973-1987
Kur Paweł 1959-1986
Kustra Elżbieta 1984-2006
Kusz Urszula 1996, 2000-2003
Kuśmider Wiesław 1976-1990
Kuśmierczuk Wanda 1976-1978
Kuźma Aneta od 2018
Kwiatkowski Rafał o. 2011/2012
Kycko Eliza od 2007
Lachowicz Danuta 1976/1977
Larwiński Jan 1951-1966
Laskowska Irena 1944/1945
Lawgmin Teofil 1949-1951, 1952-1958
Leszczyńska Halina 1986
Liberadzki Zdzisław 1950/1951, 1975/1976
Lipczyńska Adela 1953-1973, 1957-1979
Lipiec Janina 1957-1987, 2003
Lipska Iwona od 2020
Lisiński Stanisław 1947-1952
List Tadeusz 1992-1996
Litwin Janusz 1953/1954
Litwin Mariusz 1990/1991
Litwin Wanda 1982-1984, od 1991
Litwin Stefan 1951-1971
Liwczak Henryk 1948/1949, 1950/1951
Lotz Zbigniew 1954-1973, 1976-1981, 1985
Lubczyk Andrzej 1990-2003
Lubczyk Grażyna 1990-2018
Luchowski Jacek 2007-2012
Łapińska Monika od 2006
Łepik Ryszard 1972/1973
Łepik Jadwiga 2019
Łoś Teresa 1989/1990
Łój Edyta od 1999
Łuczyńska Regina 1951/1952
Macek Agnieszka 2002-2010
Machajska Ewa 1986
Machowski Kazimierz 1951-1953
Macias Kazimierz 1968-1973, 1975-1985
Maciejewska Jadwiga 1951-1964
Maciesza Irena 1950-1973, 1975-1986
Magnowska Maria 1951-1972
Majdane Elżbieta 1988
Malec Ryszard 1988-1990
Malik Magdalena od 2011
Małysz-Krukowska Beata 2010/2011, 2014
Małyszko Agata od 2020
Manachowska Anna 1984-2015
Manachowski Szymon 2006/2007
Manachowski Tadeusz od 1994
Manerowska Zdzisława 1980-2001
Martynowska Ewa 1991-2020
Marzec Stanisława 1972-1986
Maśko Maria 1985-1987
Matelak–Peterman Anna od 1993
Matkowska Mieczysława 1944-1960
Matuszak Teresa 1978-1982
Mazur Magdalena 2008/2009
Mazurek Danuta 1983-2007
Mazurek Jan 1986-1990
Mazurek Krzysztof 1997/1998
Mazurek Stanisław od 2000
Mazurkiewicz Marian 1961-1976
Mączka Elżbieta 2018-2019
Medrys Janina 1948-1950
Metyk Krystian 2007/2008
Mianowski Jerzy 1966-1991
Miąsik Zofia 1982/1983
Michalski Mieczysław ks. 1949-1953
Mielniczuk Józef 1963/1964
Mikuła Joanna 2009/2010
Mikuła Seweryn 1983
Miler Stefan 1947-1949
Milke Andrzej 1975/1976
Misiorek Piotr od 2011
Miszczuk Mieczysław ks. 1945/1946
Mogielnicki Bogdan 1998
Molek Wojciech 1986-2014, od 2017
Molas Marcinod 2017
Mróz Janina 1994-2006
Mróz Mariaod 1997
Mudrecki Antoni 1975-1995
Mydlak Joanna 1987/1988
Mydlak Zenon 1987-1990
Naworol Joanna 2010/2011
Naworol Lucyna 1970-1979
Nieckarz Katarzyna od 2008
Niemczuk Małgorzata 2005/2006
Nizioł Anna 1981-2008
Nowak Teresa 1977/1979, 1981-2007
Nowak Urszula 1978-2007
Nowakowski Marek 1979-1984
Nowicka Kinga od 2007
Nowodworska Leokadia 1945-1969
Oberda Zofia 1990-1992
Obst Grzegorz 1977-1984
Odrzywolska Wiesława 1994/1995
Ogórek Barbara od 2008
Ołtarzewska Iwona 1986-1988
Osiak Tomasz 2005-2007
Osoba Jerzy 1975-1977
Ostowicz Halina 1979-1981
Ostromęcka Czesława 1977-1986
Osuchowska Halina 1980-2006
Ożga-Cyc Ewa od 2015
Palonka Teresa od 1998
Paluch Mirosława 1991-2007
Paluch Renata od 2019
Panasiuk Antoni 1970-1977
Partyka Grażyna 1980-1982
Paszko Janina 1980-1984
Pawliszak Beata 2012/2013
Piętka Grażyna 1964-2004
Pilipczuk Jacek 1997-2009
Piłat Teresa 1991-2009
Piotrowska Bernarda 1962-2002
Piotrowska Joanna od 1992
Piotruś Krystyna 1963-1975
Piróg Agnieszka 1996-2004
Pizoń Iwona od 2019
Plago-Semczuk Agnieszka 2015/2016
Plesiewicz Wiktor 1944-1948
Pleskaczyńska Danuta 1979-2002
Płatek Arkadiusz od 2013-2016
Podgórna Maria 2009/2010
Podgórski Janusz 1982/1983
Podobińska Halina 1947-1949
Podświadek Roman 1984-1986
Pogódź Agnieszka 2011/2012
Poliszuk Barbara od 1994
Polska Eugenia 2009-2010
Popajewska Maria 2000-2020
Popis Józef od 2020
Portuś Beata 1990/1991
Poznański Mieczysław 1945-1947
Poździk Wiesława 1997/1999
Poźniak Zofia 1947-1952, 1958/1959
Przedwojska Czesława 1974-2001
Przegon Wanda 1950-1993
Przegon Józef 1960-1985
Przepiórka Mirosława 1993-2007
Przestrzelska Barbara od 1995-2018
Puchacz Agnieszka od 2004
Pućka Ryszard 1960-1963, 1966-1970
Puka Władysław 1950/1951
Pupiec Helena 1975-2007
Radlińska Czesława 1985-1987
Radliński Jan 1973-1979, 1981, 1994
Rajski Władysław 1944-1947, 1950/1951, 1956/1957
Rak Andrzej 1987/1988
Rak Bogna 1963-1991, 1995-1998
Rawiak Marta 1982-2005
Rochowiak Renata od 1989
Rodzik Julia 1984-1989
Romanek Jolanta 2010/2011
Rosa-Niemczuk Anna od 2007
Rozkres Eugeniusz 1962-1966
Rubaj Tadeusz 1961-1964
Rulewska Emilia 1986-2005
Rusiecka Maria 1953-1957
Rybaczek Janusz 1980/19811988/1989
Rybak Barbara 1990/1991
Rybińska Anna 2010/2011
Rybińska-Smyk Krystyna 1984-2007
Rysak Kazimiera 1964-1993
Rysak Krzysztof od 1995
Ryszko Jerzy 1978/1979
Rzeczkowski Marian 1977/1978
Rzemieniuk Wacław 1954-1983
Sagan Beata 1996/1997
Sakowicz Grzegorz 1985-1990
Sałek Janina 1971-1978
Saputa Aleksandra 2008
Sarecka-Nowak Aneta od 2004
Sawicka Anna 1972/1973, 1977/1978, 1980-1985
Sawracki Paweł 2002-2009
Serafin Elżbieta 1983/1984
Serafin Halina 1976/1977
Serafin Teresa 1989
Serafin Zdzisław od 2006
Seredziuk Andrzej 1993-1994
Seredziuk Marta 1979-2007
Sęk Janusz 1987-1988
Siek Krzysztof 2013-2016, od 2017
Sienkiewicz Grażyna od1994
Sierak Karolina od 2017
Skarbek Czesław 1947-1965
Skiba Teresa 1971-1977, 1980-1999
Składaniec Edward 1978-1983
Skorupka Anna 1984-1989
Skóra Katarzyna od2015
Skóra Mirosław 2010-2012
Skrzypek Katarzyna 2011-2012
Słowik Agata 2012-2014
Smyk Andrzej 2008/2009
Sobczyk Antoni 1985-1988
Soboń Gabriela 1986-1989
Soboń Ignacy 1951/1952
Sokołowska Janina 1987
Sokół Anna od 2018
Sokół Krzysztof od 2020
Sołowiej Andrzej 1987/1988
Spiżak Beata 1987
Stanibuła Ewa 1996-2006, 2011/2012
Starszuk-Szczuchniak Beata od 1999
Stempel Elżbieta 1996-2005
Sternik Jan od 2010
Straszyńska Helena 1945-1951
Stropek Janina 1963-1978, 1993
Stryjewski Janusz 2010/2011, 2013/2014
Suchodół Jerzy 1957-1959
Surmacz Marek 2009-2011
Swacha Elżbieta 1999-2020
Szala Piotr 2009/2010, 2015
Szarafin Halina 1976/1977
Szarowolec Stefania 1999-2015
Szcząchor Jan 1967-1972, 1983/1984
Szczerba Irena 1973/1974
Szczuchniak Mariusz od 2004
Szeląg Aleksandra od 2019
Szewczyk Łukasz od 2008
Szlendak Jadwiga 1947-1951
Szozda Joanna od 2019
Szponar Bożena od 2018
Szulborski Jan 1961/1962
Szwarc Henryk 1962-1993
Szwarc Krystyna 1963-2000
Szwec Katarzyna od 2015
Szybiak-Silezin Beata od 2010
Szydłowski Stefan 1944/1945
Szymanek Elżbieta od 2016
Szymanik Halina 1986/1987
Szymańska Krystyna 1994-2002
Szymańska Magdalena od 2019
Szyper Antoni 1950-1957
Szyszko Julian 1975/1976
Ścibak Marzena od 2009
Ścibiorski Adam od 2019
Ścirka Urszula 2010-2016
Świć Zofia 1985-1991
Świrgoń Agata od 2020
Świrski Kamil 2010/2011
Tanowska Bożena od 1987
Taras Bożena 2010/2011, od 2015
Tatur Irena 1963/1964
Terpiłowska Dioniza 1962-1970
Toczek Genowefa 2019/2020
Tokarczyk Maria 1994-2003
Tokarzewski Jan 1958-1995
Torba Damian od 2006
Towalski Franciszek 1961/1962
Traczuk Maria 1949-1973, 1975-1979
Tucka Jadwiga od 2009
Tupaj Wacław 1954-1956
Turczyn Renata od 1998
Twardosz Krystyna 1962-1975
Twardosz Zbigniew 1971-1973
Ukleja Alina 1952-1977
Ulanowska Irena 1972-1993
Wasilewska Monika od 2008
Wasiowska Grażyna 1978/1979
Ważna Katarzyna od 2003
Ważny Zenon od 2005
Węgrzyn Władysław 1949/1950
Wiatrzyk Aleksandra 1982-1990
Wieczerzański Stanisław 1960-2001
Wierzbicki Adam 1985-2014
Wikiera Irena 1975-2020
Winiarczyk Anna od 1978
Winiarska Katarzyna 2014-2016, od 2019
Wiśliński Czesław 1946-1949
Wiśniewska Jadwiga 1981-2017
Wiśniewska Janina 1961-1968
Wiśniewski Stanisław 1964-2002
Władyga Zygmunt 1989/1990
Wnuk Stanisław 1951-1954
Wojtak Maria 1983
Wolf Monika 2008
Wołoszyn Katarzyna 2009-2017
Woszak Magdalena od 2018
Woszczerowicz Maria 1947-1950
Wójcik-Wilkołaska Sylwia 2013/2014
Wójciuk Barbara 1998/1999
Wójciuk Stanisław 1978-1997
Wójtowicz-Borodziuk Katarzyna od 2020
Wrona Barbara 1978-2007
Wrotniak Maksymilian od 2019
Wróblewski Robert 2005-2007
Wszoła Urszula 1975-2004
Zachajczuk Małgorzata 1994-1995
Zalewski Andrzej o. 2018/2019
Zając Annaod 1995
Zakrzewski Waldemar 1964-1966, 1967-1978
Zarębska Grażyna od 1989
Zarębska Marta 2009/2010
Ziarkiewicz Karol 1971-1979
Ziąbkowska Teresa 1988/1989
Ziejewski Ryszard 1962/1963
Ziomek Andrzej 1993/1994
Ziółkowski Dariusz 1998/1999
Złomaniec-Piech Jolanta 1984-1994, 1993-2008
Zubańska Katarzyna od 2005
Żalińska Franciszka 1950/1951
Żenkin Bogusława 1980/1981
Żmudzki Marian 1944/1945
Żuber Elżbieta 1987
Żuber Jarosław od 1986
Żygawski Witold 1977-2007