45 uczniów naszej szkoły ze stypendiami Lubelskiej Kuźni Talentów

11 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gali wręczenia stypendiów w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2019-2021”. To program skierowany do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego lub uczą się w woj. lubelskim oraz w roku szkolnym 2019/2020 będą kontynuować naukę w szkołach zawodowych, realizowany w ramach działania 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Stypendia otrzymało 45 uczniów Ekonomika, co uplasowało nas na drugim miejscu wśród szkół zawodowych w województwie lubelskim. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Tegoroczni stypendyści wg zawodów:

  1. Technik logistyk: Kacper Silezin, Albrecht Norbert, Anna Mazurek, Branecka Katarzyna, Bryk Natalia, Jaszek Wiktoria, Kozak Krystian, Młynarczuk Jakub, Obszyńska Julia, Piróg Aleksandra.
  2. Technik cyfrowych procesów graficznych (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej): Oczkoś Łucja, Krawczyk Agata, Lesiuk Kinga, Obszyński Miłosz, Bzdyra Jakub, Lewandowska Gabriela, Ćmiel Wiktoria, Markowski Dominik, Rybak Weronika.
  3. Technik hotelarstwa: Emilia Jasińska, Ewelina Woś, Krochmalska Sandra, Radaj Angelika, Stelmaszczuk Ewelina, Złomańczuk Żaneta, Wiktoria Klimko, Kwaśniuk Paulina, Kukułowicz Wiktoria.
  4. Technik informatyk: Dariusz Maryńczak, Piotr Kwiecień, Cybula Eryk, Maryńczak Kacper, Popielec Karolina, Soroka Jakub, Spryszak Mateusz.
  5. Technik ekonomista: Krystian Palonka, Justyna Tymbel, Sylwia Oryszczak, Pomarańska Aleksandra, Niedzielak Justyna.
  6. Technik usług fryzjerskich: Wojciech Koper, Kinga Sędecka, Joanna Szełemiej.
  7. Fototechnik (Technik fotografii i multimediów): Weronika Kornas, Kurzepa Agata.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.