Dzień Otwarty Szkoły 2023

21 marca 2023 r. z okazji Dnia Otwartego odwiedziło nasze mury ponad 400 uczniów 8 klas szkół podstawowych. Uczniowie Technikum nr 1 kształcący się w zawodach: technik ekonomista, technik rachunkowości, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik informatyk, technik programista, technik logistyk, technik spedytor, technik organizacji turystki oraz technik usług fryzjerskich zaprezentowali swoje umiejętności. Przedstawiono również ofertę szkoły branżowej. Samorząd Uczniowski w Wiosennej Kawiarence umilił czas spędzony w naszej szkole. Nauczyciele przygotowali punkty: rekrutacyjny, informacyjny, pierwszej pomocy przedmedycznej, historyczny, gry i zabawy matematyczne oraz pracownię językową. Gościliśmy również studentów z Akademii Zamojskiej oraz Doradztwo Zawodowe z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu.

Równie aktywnie uczestniczyliśmy w Zamojskich EduTargach, które miały miejsce w hali tenisowej OSIR w Zamościu. Przedstawialiśmy ofertę edukacyjną i umiejętności zawodowe.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie Dnia Otwartego w szkole i na EduTargach, a naszym wspaniałym gościom – za przybycie.

Dziękujemy wszystkim sponsorom:  Auto Start – nauka jazdy, Dobra Szkoła, Cabrio, mleczarnia Krasnystaw, DaGrasso Zamość, Mikropiekarnia – „Cebularz zamojski”, kwiaciarnia Dalia, Słodki Świat Mony za szczodrość i pomoc w przygotowaniach imprezy.

Mamy nadzieję, że świetnie spędziliście czas i dobrze się bawiliście.