Nagrody dla grafików w konkursie „Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń”

Zasady konkursu

Uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej zostali nagrodzeni w II edycji ogólnopolskiego konkursu „Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń”, którego organizatorem jest Credit Agricole Bank Polska S.A.  Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu twórczego i kreatywnego odręcznego lub komputerowego projektu graficznego karty płatniczej odpowiadającego na zadanie konkursowe „Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń”.  Uczestnicy konkursu rywalizowali o nagrody za zajęcie miejsc od 1 do 25 i nagrody publiczności.

Uczestnicy

Podczas zajęć lekcyjnych uczniowie z klas 1e, 1et oraz 2et pracujący pod kierunkiem Pana Piotra Misiorka, Pani Kingi Nowickiej oraz Pani Anny Sokół przygotowywali projekty kart bankowych, z których najlepsze projekty zostały zgłoszone do konkursu. Komisja konkursowa wśród wielu prac nadesłanych z całej Polski postanowiła nagrodzić także prace przygotowane przez naszych uczniów.

Nagrodzeni

7 miejsce Łucja Oczkoś
7 miejsce Łucja Oczkoś
8 miejsce Anna Ostrowska
8 miejsce Anna Ostrowska
14 miejsce Jakub Pańczyk
14 miejsce Jakub Pańczyk
21 miejsce Jakub Byzdra
21 miejsce Jakub Byzdra
25 miejsce Maksymilian Szeliga
25 miejsce Maksymilian Szeliga
Nagroda publiczności Agata Kostrubiec
Nagroda publiczności Agata Kostrubiec

Pełne wyniki konkursu są dostępne na stronie https://konkursmaksymalni.pl/

Odbiór nagród

W dniu 19 grudnia nagrodzeni uczniowie pod opieką Pani Kingi Nowickiej odebrali nagrody w placówce Credit Agricole w Zamościu mieszczącej się na ulicy Partyzantów 74.