Mamy kolejnego finalistę Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu po raz XI zorganizowała Ogólnopolską Olimpiadę Logistyczną. W obecnej edycji, na etapie szkolnym do konkursu przystąpiło ponad 7500 uczniów z całej Polski, z naszej szkoły 35 osób.  Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 900 uczniów. Na etapie regionalnym ZSP Nr 1 w Zamościu, z sukcesem reprezentowała uczennica oddziału 4 gt Wiktoria Bojar. Wiktoria rywalizowała z uczniami z woj. lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. 14 grudnia 2018r. otrzymaliśmy informacje o zakwalifikowaniu się Wiktorii do Finału Olimpiady, który odbędzie się w siedzibie WSL w Poznaniu, 1 marca 2019 roku. Wiktoria jest kolejnym uczniem z naszej szkoły, który  zakwalifikował się do ostatniego etapu olimpiady. Trzymamy za Nią kciuki i wierzymy, że z Poznania przywiezie tytuł Laureata. Cieszymy się z sukcesu Wiktorii, tym bardziej, że do finału zakwalifikowało się tylko 80 osób z całej Polski. Gratulujemy!

Zobacz także