IMG 8273

Dzień Otwarty Szkoły

21 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom. W programie dnia swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie kształcący się w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik informatyk, technik programista, technik logistyk, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik usług fryzjerskich oraz w szkole branżowej. Przedstawiono również szeroką gamę zajęć dodatkowych między innymi: animacje czasu wolnego, rękodzieło artystyczne, pierwszą pomoc przedmedyczną, fitness, wirtualną strzelnicę, Robonomik. Uczniowie klas 8 szkół podstawowych mogli zobaczyć nowoczesne pracownie: muzyczną, fotograficzną, biologiczną, graficzną, gastronomiczną, hotelarską, logistyczną, matematyczną, polonistyczną oraz pracownie językowe. Samorząd Uczniowski przygotował kawiarenkę, w której słone i słodkie przekąski umilały czas odwiedzającym gościom. Podczas Dnia otwartego gościliśmy pracowników z Centrum Edukacji i Pracy OHP w Zamościu, którzy przedstawili ofertę doradztwa zawodowego.

Równie aktywnie uczestniczyliśmy w Zamojskich EduTargach, które miały miejsce w hali tenisowej OSIR w Zamościu. Przedstawialiśmy ofertę edukacyjną i umiejętności zawodowe.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie Dnia Otwartego w szkole i na EduTargach, a naszym wspaniałym gościom – za przybycie.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za szczodrość i pomoc w przygotowaniach imprezy, którymi w tym roku byli: Mikropiekarenka „Cebularz Zamojski, Latający Kufer Kawa & Książki, Da Grasso, Pizzeria Roma, Restauracja Verona, Restauracja Bohema, Pijalnia Czekolady E. Wedel, Infinito Restauracja i Pizzeria, MAZAGRAN Speciality Coffee&Tea, Najlepiej Pizza, Otwarta Cafe kawiarnia speciality, Kawiarnia GALICYA Cafe, Klub Wpomnienie PRL-u, Fresh Gelato, Nauka Jazdy Turbo, Ośrodek Szkolenia Kierowców „Dobra Szkoła” oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców „Cabrio”.

Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrześniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.