1254b

Sukces uczniów naszej szkoły w finale konkursu informatycznego Akademii Zamojskiej

Z dumą pragniemy podzielić się z całą społecznością szkolną wyjątkowymi wiadomościami dotyczącymi osiągnięć naszych uczniów w konkursie informatycznym zorganizowanym przez Akademię Zamojską.

Finał konkursu, który miał miejsce 24 stycznia 2024 roku, okazał się niezwykle emocjonującym wydarzeniem, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz reprezentanci innych placówek oświatowych z terenu Zamojszczyzny. Nasza szkoła mogła pochwalić się obecnością czterech wybitnych uczniów, którzy pod opieką Pana Andrzeja Harkota, stanęli do konkurencji gotowi do podjęcia wyzwania. Wśród uczestników znaleźli się: Radosław Berdzik z klasy 4b, Mateusz Maryńczak z klasy 4b, Błażej Kowalczuk z klasy 4c oraz Paweł Strus z klasy 4c.

Wzorowa praca i wysiłek każdego z nich zaowocowały znakomitymi wynikami.

Radosław Berdzik, reprezentujący naszą szkołę, zdobył trzecie miejsce w konkursie, co jest niezwykłym osiągnięciem, którego serdecznie gratulujemy! Jego determinacja i zaangażowanie są wzorem do naśladowania dla  innych uczniów.

Mateusz Maryńczak również odniósł sukces, zostając wyróżnionym w finale konkursu. Jego wysiłek i talent zostały docenione przez jury, co stanowi ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły.

Błażej Kowalczuk i Paweł Strus, choć nie zdobyli miejsc na podium, wykazali się ogromną determinacją i umiejętnościami podczas konkursu godnie reprezentując naszą szkołę.

Sukces naszych uczniów jest dowodem na wysoki poziom nauczania i zaangażowania nauczycieli ZSP Nr 1 w Zamościu, a także na talent i wysiłek naszych uczniów. Cieszymy się z każdego osiągnięcia i jesteśmy dumni z uczniów Ekonomika!

Podczas przerwy młodzież uczestniczyła w wykładzie i prezentacji pracownika Akademii Zamojskiej dotyczącej historii informatyki.

Dziękujemy również Akademii Zamojskiej za zorganizowanie tego konkursu oraz za możliwość udziału naszych uczniów w tym prestiżowym wydarzeniu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów w ich edukacyjnej podróży!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć organizatora.