DSC06599

Uroczyste wręczenie stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego

25 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gali wręczenia stypendiów w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2023-20224”. To program skierowany do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego lub uczą się w woj. lubelskim oraz w roku szkolnym 2023/2024 będą kontynuować naukę w szkołach zawodowych, realizowany w ramach działania 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Stypendia otrzymało 88 uczniów Ekonomika, co uplasowało nas na pierwszym miejscu wśród szkół zawodowych w województwie lubelskim. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu, a nasza szkoła była jej współorganizatorem.

 Tegoroczni stypendyści wg zawodów:

  1. Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (24 uczniów): Wiktoria Jasina, Kacper Kaczor, Jan Kalisz, Krystian Kołodziej, Rita Kowalska, Natalia Kozik, Małgorzata Kuźmińska, Milena Lipska, Martyna Mikuła, Sandra Seńków, Agata Kniaź, Magda Paruch, Rafał Wróbel, Julia Bis, Nikola Kobylarz, Natasza Soboń, Zuzanna Sawka, Przemysław Deda, Weronika Jonas, Anna Oberda, Natalia Krzyszczak, Maja Do, Anna Kruk, Miłosz Obszyński.
  2. Technik ekonomista (21 uczniów): Natalia Bartyka, Michał Bukowski, Maksymilian Litwińczuk, Malwina Maślak, Natalia Nowak, Julia Szykuła, Dominika Ścirka, Aleksandra Woźnica, Martyna Kaczmara, Magdalena Mikuła, Aleksandra Sołopa, Julia Zienkiewicz, Marta Deryło, Wiktoria Gazda, Sebastian Łukaszczuk, Emilia Stecko, Paulina Sobczuk, Monika Bielecka, Krystian Gawron, Karolina Guz.
  3. Technik fotografii i multimediów (15 uczniów):Marta Szostak, Nikola Szeremeta, Maja Majewska, Karolina Czajkowska, Estera Radziszewska, Eryk Koperski, Michalina Malon, Joanna Wojtasiuk, Karolina Urbańska, Patrycja Twarogowska, Patryk Adamczuk, Natalia Kowalczuk, Roksana Cybula, Przemysław Wach, Amelia Grabowska.
  4. Technik programista (13 uczniów): Szymon Hałasa, Miłosz Koperwas, Paulina Krzyszczak, Gabriel Łoza, Miłosz Ścibak, Jędrzej Kawa, Bartłomiej Kudyba, Oliwia Noga, Klaudia Baran, Wojciech Orłowski, Łukasz Nowicki, Krystian Tętnowski, Patryk Kozik.
  5. Technik logistyk (7 uczniów): Łukasz Cisło, Karolina Baran, Julia Chmielewska, Jakub Czornak, Wiktoria Książek, Kamil Krzaczkowski, Adrian Kielar.
  6. Technik informatyk (4 uczniów): Szymon Jakimik, Dominik Kowalczuk, Radosław Berdzik, Rafał Hoczyk.
  7. Technik hotelarstwa (3 uczennice): Magda Wawrzyszko, Dominika Hacia, Paulina Majerczyk.
  8. Technik usług fryzjerskich (1 uczennica): Martyna Kowalik.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.